top of page

Spiworki

Śpiworek do wózka jest wspaniałym produktem, dzięki któremu zapewnimy dziecku ciepło w chłodne jesienne i wiosenne dni oraz w zimie. Bez problemu umieścimy go w każdym modelu wózka. Śpiwór do spacerówki zapewni dziecku idealne otulenie i ciepło, którego potrzebuje.
Nasze śpiworki do wózka są ponadto wodoodporne, przez co nie musimy obawiać Produkt sprawdzi się nie tylko w przypadku najmłodszych, którzy jeżdżą w gondoli, ale również u większych dzieci w czasie spaceru spacerówką. Śpiworek zimowy do wózka posiada wycięte otwory na pasy bezpieczeństwa, które zagwarantują 100% dopasowania i wygody. Nie jest to jednak koniec zalet! Wierzch śpiworka do wózka posiada 2 napy, które po zapięciu stworzą miękki i przytulny kapturek dla maluszka.
Najwyższej jakości śpiworki
Śpiworek do wózka spacerowego jest dwustronny – wykonany z wysokogatunkowej bawełny w przyciągających uwagę wzorach. Drugim użytym materiałem jest bajecznie miękki plusz minky, który wspaniale ogrzewa w chłodne dni. Mnogość wzorów i kolorów dla dziewczynek i chłopców sprawi, że każda mama znajdzie wymarzony śpiworek do wózka dla swojego dziecka. Śpiworki do spacerówki są wypełnione antyalergiczną i miękkim puszkiem i sylikonowymi kulkami, które doskonale grzeją nawet wtedy, gdy temperatury spadają poniżej zera. Pomiędzy wspomnianą włókniną, a bawełną wszywamy specjalną wodoodporną tkaninę, która zadba o to, by dziecku było zawsze sucho. 
bottom of page